Kontakt

SAMMEN SKAPER VI EN BEDRE ARBEIDSPLASS

VI SKREDDERSYR LØSNINGER SOM ER TILPASSET DEG OG DINE BEHOV

Anniken Sørli
Prosjektselger

Anniken Sørli

978 25 910
anniken.sorli@ajprodukter.no
Tom Gudbrandsen
Prosjektselger

Tom Gudbrandsen

955 25 122
tom.gudbrandsen@ajprodukter.no
Geir Laget
Prosjektselger

Geir Laget

480 48 076
geir.laget@ajprodukter.no
Linda Cedell
Prosjektselger

Linda Cedell

452 38 582
linda.cedell@ajprodukter.no
Christina Valencia
Prosjektselger

Christina Valencia

67 02 42 17
christina.valencia@ajprodukter.no
Vibeke Dehlen
Prosjektselger

Vibeke Dehlen

67 02 42 07
vibeke.dehlen@ajprodukter.no
Tomas Eidsvold
Prosjektselger, utstillingsansvarlig

Tomas Eidsvold

67 02 42 19
tomas.eidsvold@ajprodukter.no

Har du en generell henvendelse?

Fyll ut og send inn og en av våre prosjektselgere vil kontakte deg innen kort tid.

Angi e-postadressen din
Angi det telefonnummeret vi enklest kan nå deg på
Beskriv hva henvendelsen gjelder.
Filen kan ikke være større enn 50 MB

Prosjekt

Planlegging og innredning av miljøer til kontor, lager og industri, og skole og barnehage.

  • Mandag-Fredag:08:00 – 16.00

Showroom

Velkommen til utstillingen vår, hvor vi har et bredt utvalg av produkter.

Spørsmål om betaling, levering og nettbutikk rettes til vår kundeservice